Home
 
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Prvomajska regata 2015 PDF Štampa El. pošta
Napisao Lehel   
četvrtak, 21 maj 2015 07:29

 

PRVOMAJSKA REGATA - Rekordnih 110 takmičara učestvovalo je na tradicionalnoj prvomajskoj regati na Paliću, koja je ujedo i prva regata u seriji regata za prvenstvo srbije.

Najbrojniji su bili takmičari klase optimist kojih je bilo preko 50. Pvog dana po odličnim uslovima za jedrenje održane su 3 trke po zapadnom vetru 7m/s. Drugog dana održane su 3 planirane trke po malo jačem vetru 7-9m/s. Poslednjeg dana nije bilo uslova za jedrenje. Pobednici po klasama su; 470-Vjekoslav Futo, Fin-Peter Sipos, Laser-Dani Stanisic, Radial-Maja Knezevic, Lase4.7-Nikola Banjac , Optimist-Stefan Yuill.

Medju devojaka Boja Kristina 1 mesto, do 12 godina 1 mesto, u ukupnom plasmanu 6 mesto.

Fotografije OVDE

 

Rezultati

 

PRVOMAJSKA REGATA

JK Palic, 1-3. maja 2015. Palic

470 Klasa

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Rank Jedro kormilar god Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Nett
1 4 Vjekoslav Futo 1979 JK Palic (1) 1 1 1 1 1 5
2 85 Ana Markovic 1998 JK Zemun (2) 2 2 2 2 2 10
3 85 y Petar Bojovic 1999 JK Zemun (3) 3 3 3 3 3 15
4 91 Ana Miscevic 1991 JK Panonija 1975 4 4 (5 DNC) 4 5 DNC 5 DNC 22

Finn Klasa

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 13, Scoring system: Appendix A
Rank Jedro kormilar god Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Nett
1 2 Peter Sipos Alba Regia (2) 1 1 2 1 2 7
2 11 Tihomir Zakic 1979 JK Palic (3) 3 2 3 2 1 11
3 1 Srdjan Volarevic 1964 JK Zemun 1 (5) 3 1 3 4 12
4 11 Miljan Djordjeviic 1997 JK Gemax 4 2 5 4 (7) 5 20
5 972 Gyla Monus Alba Regia 5 4 4 (6) 5 3 21
6 150 Zoltan Csanyi Siraly 6 (14 DNC) 14 DNC 5 4 6 35
7 6 Vojislav Kovacev 1964 JK Zemun 8 9 6 8 (11) 7 38
8 4 Atila Sabo 1979 JK Palic 7 7 (14 DNC) 7 9 8 38
9 175 Igor Ujvari 1972 JK Palic 9 8 7 (10) 6 10 40
10 79 Nikola Marjanovic 1997 JK Gemax (10) 6 8 9 8 9 40
11 16 Atila Dubicanac 1979 JK Palic (11) 10 9 11 10 11 51
12 636 Igor Simunac 1979 JK Palic 12 (14 DNC) 14 DNC 14 DNC 14 DNC 14 DNC 68
13 9 Vladimir Jevtic BK Metalac (14 DNC) 14 DNC 14 DNC 14 DNC 14 DNC 14 DNC 70

Laser S Klasa

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 12, Scoring system: Appendix A
Rank Jedro kormilar god Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Nett
1 187011 Dany Stanisic 1988 AJK Beograd (1) 1 1 1 1 1 5
2 206505 Ivan Knezevic 1988 AJK Beograd 2 4 (6) 2 5 4 17
3 186846 Aleksandar Petkovic 1997 AJK Beograd 3 2 5 (6) 2 6 18
4 142674 Balint Furstner 1996 JK Palic 5 3 4 4 (6) 2 18
5 183980 Nikola Djordjevic 1995 JK Zemun 6 8 2 (10) 3 3 22
6 11 Lazar Kosic 1998 JK Gemax (10) 5 3 5 4 5 22
7 180638 Luka Erac 1997 JK Gemax 4 (9) 7 3 8 7 29
8 180045 Pavle Djordjevic 1997 JK Zemun 8 6 (9) 9 7 8 38
9 152462 Karolj Gergic 1962 JK Palic 7 7 8 (13 DNC) 12 9 43
10 199439 Nikola Rnjak 1994 JK Zemun 9 (10) 10 7 10 10 46
11 152383 Lazar Ozegovic 1999 JK Zemun 11 11 (13 DNC) 8 9 13 OCS 52
12 189639 Djordje Poznic 1959 BK Metalac 12 (13 DNC) 13 DNC 11 11 13 DNC 60

Laser R Klasa

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Rank Jedro kormilar god Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Nett
1 180639 Maja Knezevic 1991 AJK Beograd (6 DNC) 1 1 1 2 1 6
2 198933 Neven Nikolic 1994 AJK Beograd 1 2 (3) 2 3 3 11
3 187011 Ksenija Joksimovic 1996 JK Zemun (6 DNC) 3 2 6 DNC 1 2 14
4 1 Jovan Stosic 1995 AJK Beograd 2 4 (6 DNC) 3 4 4 17
5 163870 Andrea Kikic 1977 JK Palic 3 5 (6 DNC) 4 5 5 22

Laser 4.7 Klasa

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 16, Scoring system: Appendix A
Rank Jedro kormilar god Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Nett
1 203013 Nikola Banjac 2001 JK Gemax 4 1 1 1 (17 DNC) 1 8
2 180639 Ivona Kosor 1998 AJK Beograd 1 2 (7) 5 2 3 13
3 173307 Ana Ignjatijevic 1998 AJK Beograd 3 (6) 3 3 3 2 14
4 1 Andjela Pavic 1998 JK Zemun (8) 5 2 4 1 4 16
5 198933 Miljana Zekovic 1998 JK Zemun 2 3 (6) 2 4 6 17
6 173387 Kosta Aksentic 1998 AJK Beograd 6 (11) 4 6 5 5 26
7 198821 Predrad Jovic 1998 JK Panonija 1975 (17 DSQ) 4 5 10 7 7 33
8 163802 Stela Buljovcic 1998 JK Reful 5 7 (8) 8 6 8 34
9 193525 Natalija Pantic 1998 JK Zemun 7 8 (14) 9 8 10 42
10 164964 Lena Puletic 1999 JK Gemax 9 9 10 7 10 (17 OCS) 45
11 175616 Aleksa Dragovic 2001 AJK Beograd (11) 10 9 11 9 9 48
12 193617 Sofija Dobricki JK Reful 10 (13) 11 13 11 12 57
13 180053 Petar Radenkoviic 2000 NK Palilula (17 DNC) 12 12 14 12 11 61
14 311 Makarije Jaksic 2000 JK Reful 12 (17 DNC) 13 15 13 17 DNC 70
15 111 Mateja Ondrik 2001 JK Zemun 13 (17 DNC) 17 DNC 12 15 17 DNC 74
16 160418 Luka Rakic 2000 BK Metalac (17 DNC) 17 DNC 17 DNC 16 14 17 DNC 81

Optimist Klasa

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 56, Scoring system: Appendix A
Rank Jedro kormilar god Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Nett
1 144 Stefan Yuill 2004 AJK Beograd 1 1 (5) 1 5 4 12
2 13 Dusan Trbojevic 2002 JK Zemun 5 2 (6) 2 2 1 12
3 152 Aleksandar Jovanovic 2000 AJK Beograd 3 5 1 (9) 3 5 17
4 304 Marko Petkovic 2001 AJK Beograd (9) 8 2 5 4 3 22
5 7634 Jovan Stojanovic 2000 JK Zemun 4 3 (8) 4 6 6 23
6 1613 Kristina Boja 2003 JK Palic (7) 7 3 6 7 7 30
7 1 Ada Lomic 2001 JK Gemax 8 (13) 7 7 10 9 41
8 4 Uros Djerman 2000 JK Vojvodina (19) 12 4 10 8 8 42
9 4211 Petar Kovacevic 2001 AJK Beograd 6 11 12 8 9 (13) 46
10 419 Relja Rznic 2001 NK Palilula (16) 9 9 13 11 11 53
11 410 Olga Mladenovic 2000 AJK Beograd 15 4 10 (24) 17 12 58
12 110 Milutin Ilic 2003 BK Metalac 11 14 11 12 13 (20) 61
13 34 Nadja Stanikic 2000 JK Gemax 2 (57 DNC) 57 DNC 3 1 2 65
14 712 Una Dragovic 2003 AJK Beograd 10 10 14 (20) 15 18 67
15 441 Ognjen Banjac 2002 AJK Beograd 13 18 13 (26) 12 19 75
16 154 Ognjen Markovic 2001 AJK Beograd (27) 6 15 22 19 14 76
17 221 Viktor Batezic 2006 NK Palilula (20) 15 18 11 16 16 76
18 7177 Mateja Smiljanic 2001 AJK Beograd (22) 20 17 14 22 22 95
19 148 Kornelija Kalman 2004 JK Palic 14 16 22 23 (57 DNC) 24 99
20 501 Ognjen Jovic 2002 JK Panonija 1975 21 19 (57 DNC) 29 18 17 104
21 503 Petra Buljovcic 2004 JK Reful 24 25 (57 DNC) 16 32 10 107
22 8 Milica Milovic 2000 BK Metalac 17 26 (57 DNC) 15 21 30 109
23 69 Andrea Kostic 2000 JK Zemun 18 (32) 20 19 25 27 109
24 98 Lena Pleli 2004 JK Zemun (30) 29 16 21 20 26 112
25 114 Damjan Sijan 2005 NK Palilula 25 17 19 (37) 34 23 118
26 514 Jovan Mali 2003 JK Vojvodina 32 24 21 33 (57 DNC) 21 131
27 418 Ivo Martinovic 2001 AJK Beograd (57 OCS) 21 57 OCS 25 14 15 132
28 2 Aleksa Kovacev 2002 JK Vojvodina 28 28 (57 DNC) 28 23 25 132
29 134 Vuk Vrhovac 2001 JK Vojvodina 37 30 (57 DNC) 32 26 31 156
30 481 Luka Trivic 2003 NK Palilula 34 40 23 (41) 31 32 160
31 1285 Kristina Gera 2002 JK Palic 26 23 (57 DNC) 27 28 57 DNC 161
32 1171 Veljko Ljubojevic 2006 NK Palilula 33 (36) 24 35 35 35 162
33 42 Milica Jozic 2000 JK Panonija 1975 12 22 (57 DNC) 18 57 DNC 57 DNC 166
34 666 Ognjen Kerekes 2007 JK Gemax 29 35 (57 DNC) 43 27 33 167
35 416 Luka Vukasinovic 2005 NK Palilula 35 34 (57 DNC) 39 30 36 174
36 48 Sofiija Grujin 2004 JK Vojvodina 31 31 (57 DNC) 36 24 57 DNC 179
37 104 Matea Pecanac 2004 JK Gemax (57 DNC) 37 57 DNC 30 29 28 181
38 88 Aleksa Sretenovic 2006 JK Vojvodina (57 DNC) 33 57 DNC 17 57 OCS 29 193
39 129 Strahinja Simic 2004 JK Vojvodina 23 27 (57 DNC) 31 57 OCS 57 DNC 195
40 881 Petra Nemet 2004 JK Palic 36 38 (57 DNC) 44 33 57 DNC 208
41 401 Nadja Vujosevic 2007 NK Palilula 40 (57 DNC) 57 DNC 42 36 34 209
42 841 Nikol Nemet 2005 JK Palic (57 DNC) 39 57 DNC 34 37 57 DNC 224
43 444 Filip Yuill 2006 AJK Beograd (57 DNC) 57 DNC 57 DNC 40 38 57 DNC 249
44 23 Jovana Valjarevic 2004 JK Panonija 1975 38 (57 DNC) 57 DNC 45 57 DNC 57 DNC 254
45 18 Luka Sretenovic 2007 JK Vojvodina (57 DNC) 57 OCS 57 DNC 38 57 DNC 57 DNC 266
46 26 Stanislav Ceman 2001 JK Vojvodina 39 (57 DNC) 57 DNC 57 DNC 57 DNC 57 DNC 267
47 106 Luka Erakovic 2005 JK Zemun (57 DNC) 41 57 DNC 57 DNC 57 DNC 57 DNC 269
48 60 Mina Matras 2003 JK Zemun (57 DNC) 57 DNC 57 DNC 57 DNC 57 DNC 57 DNC 285
48 bb Masa Erakovic 2003 JK Zemun (57 DNC) 57 DNC 57 DNC 57 DNC 57 DNC 57 DNC 285
48 bb Milos Bebic 2003 JK Zemun (57 DNC) 57 DNC 57 DNC 57 DNC 57 DNC 57 DNC 285
48 64 Andrija Matras 2006 JK Zemun (57 DNC) 57 DNC 57 DNC 57 DNC 57 DNC 57 DNC 285
48 34 Nikola Stojic 2002 JK Vojvodina (57 DNC) 57 DNC 57 DNC 57 DNC 57 DNC 57 DNC 285
48 3 Dragana Djerman 2005 JK Vojvodina (57 DNC) 57 DNC 57 DNC 57 DNC 57 DNC 57 DNC 285
48 3 Tara Popovic 2004 JK Gemax (57 DNC) 57 DNC 57 DNC 57 DNC 57 DNC 57 DNC 285
48 4749 Sara Poznic 2005 BK Metalac (57 DNC) 57 DNC 57 DNC 57 DNC 57 DNC 57 DNC 285
48 171 Una Kesanski 2007 JK Gemax (57 DNC) 57 DNC 57 DNC
Poslednje ažurirano četvrtak, 21 maj 2015 07:42
 

KAMERA LIVE

Joomla Templates by Joomlashack