Home
 
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
SEEOOC 2015 PDF Štampa El. pošta
Napisao Lehel   
četvrtak, 21 maj 2015 07:42

 

SEEOOC - od 8-10. maja na Palićkom jezeru održana je tradicionalna internacionalna regata Kup jugoistočne evrope za klasu Optimist koja je okupila preko 80 takmičara iz 5 zemalje (Rusija, Češka, Slovačka, Mađarska, Sbija). Regatu koja se boduje za prvenstvo Srbije  organizuje JSS, JK Palic uz pokroviteljstvo Ministarstva sporta i omladine Srbije. Prvog dana nije bilo uslova za jedenje. Drugog dana lagani jugoistok 3-5 m/s omogućio je 4 kvalitetne trke. Treceg dana 4 trke po jakom severozapadu 8-11 m/s. Pobednik  je Michal Kostyr iz ceške, dok su od  nasih takmicara najbolji Nadja na 2.mestu i Alek na 4.mestu. U kategoriji do 12 godina pobednici su Stefan i Kristina .

Sajt regate  i slike OVDE

Rezultati

 

SEEOOC 2015

JK Palic, 8-10.maj 2015. Palic, Srbija

Optimist

Sailed: 8, Discards: 2, To count: 6, Entries: 86, Scoring system: Appendix A
Rank Nat SailNo Name Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Nett
1 CZE CZE1 Michal Kostyr YCKladno (8) 6 1 5 1 1 1 (14) 15
2 SRB SRB34 Nadja Stanikic JKGemax (7) (12) 7 1 4 5 2 4 23
3 CZE CZE786 Mikulas Vaszi SK Steti 2 (21) 3 4 11 (20) 10 6 36
4 SRB SRB152 Aleksandar Jovanovic AJKBeograd (19) 14 (33) 3 13 2 3 2 37
5 CZE CZE798 Tomas Mlejnek SK Steti (31) (26) 8 7 12 12 4 3 46
6 SRB SRB144 Stefan Yuill AJKBeograd 1 5 4 9 3 33 (87 DNC) (87 DNC) 55
7 SRB SRB 1613 Kristina Boja SCPalic 6 (18) 10 (87 OCS) 16 14 5 8 59
8 SVK CZE577 Petr Hala YCTatran Bratislava 4 3 2 6 23 22 (87 DNC) (87 DNC) 60
9 HUN HUN76 Zalan Kalmar SVE 10 (33) 11 2 14 8 (23) 15 60
10 CZE CZE797 Klara Himmelova YCNechranice (87 OCS) 22 (32) 13 8 4 7 10 64
11 CZE CZE412 Ondrej Muller SK Steti 12 (19) 15 (87 OCS) 9 6 11 12 65
12 CZE CZE791 Aneta Palenickova YC CERE (26) 15 (37) 22 2 16 14 5 74
13 CZE CZE808 Katerina Altmannova JK Lokomotiva (39) 13 20 (21) 17 9 8 7 74
14 SRB SRB13 Dusan Trbojevic JKZemun 3 16 12 18 6 23 (87 DNC) (87 DNC) 78
15 SRB SRB1 Ada Lomic JKGemax 11 2 21 10 25 (32) 19 (87 DNC) 88
16 SRB SRB304 Marko Petkovic AJKBeograd 27 8 19 (40) 24 3 16 (87 DNC) 97
17 SRB SRB129 Vuk Simic JKVojvodina 29 (36) 36 (37) 28 7 6 1 107
18 HUN HUN423 Gergo Kozma SVE 18 32 27 (41) (33) 11 9 11 108
19 HUN HUN1178 Matyas Verebely SVE 13 11 16 17 36 25 (87 DNC) (87 DNC) 118
20 HUN HUN159 Bence Argay SVE 16 23 28 11 (31) 24 (87 DNC) 16 118
21 CZE CZE787 Tibor Nevelos SK Steti 15 10 23 14 21 36 (87 DNC) (87 DNC) 119
22 HUN HUN1148 Nandor Verebely SVE 35 (49) 34 28 (39) 15 12 9 133
23 CZE CZE681 Lukas Wehrenberg YCKladno 9 7 5 24 7 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 139
24 SRB SRB419 Relja Riznic NCP 24 (43) 38 33 15 17 13 (87 DNC) 140
25 SRB SRB26 Uros Djerman JKVojvodina 25 28 (39) (29) 26 28 20 13 140
26 SRB SRB441 Ognjen Banjac AJKBeograd 21 24 35 15 19 27 (87 DNC) (87 DNC) 141
27 CZE CZE810 Jiri Himmel YCNechranice 40 38 6 12 22 37 (87 DNC) (87 DNC) 155
28 SVK SVK676 Sona Bencekova YC Orava (36) 31 26 34 27 19 18 (87 DNC) 155
29 SRB SRB410 Olga Mladenovic AJKBeograd 22 45 41 (52) 18 13 17 (87 DNC) 156
30 SVK SVK886 Nikoleta Kecskesova YC Tarin 33 74 9 23 10 10 (87 DNC) (87 DNC) 159
31 CZE CZE784 Adam Nevelos SK Steti (87 OCS) 1 24 8 5 35 (87 DNC) 87 DNC 160
32 SRB ITA7634 Jovan Stojanovic JKZemun 5 17 18 16 87 DNE 21 (24) (87 DNC) 164
33 RUS RUS 61 Anna Kichenko Zeleniy Mys 41 53 (56) 36 35 18 22 (87 DNC) 205
34 SVK SVK 500 Alexander Miskov YCLimar 45 54 13 43 34 34 (87 DNC) (87 DNC) 223
35 SRB SRB712 Una Dragovic AJKBeograd 30 39 52 39 45 30 (87 DNC) (87 DNC) 235
36 SRB SRB221 Viktor Batizic NCP 32 25 29 38 30 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 241
37 SRB HUN148 Kornelia Kalman SCPalic 20 27 17 47 44 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 242
38 SRB SRB8181 Ana Jovanovic JKGemax 17 (87 DNC) 14 26 20 (87 DNC) 87 DNC 87 DNC 251
39 RUS RUS 221 Artem Maksimkin Zeleniy Mys 14 4 48 19 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 87 DNC 259
40 SRB SRB154 Ognjen Markovic AJKBeograd 28 29 42 32 42 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 260
41 SRB 8 Marija Milicevic BKMETALAC 38 52 47 45 49 31 (87 DNC) (87 DNC) 262
42 SVK SVK331 Michaela Pacinova YCLimar 59 75 62 (87 DNC) 32 26 15 (87 DNC) 269
43 SRB SRB1048 Mateja Smiljanic AJKBeograd 23 37 40 42 40 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 269
44 RUS RUS 18 Alisa Sotnikova Zeleniy Mys 42 20 51 31 43 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 274
45 SVK SVK976 Peter Jas ATUKosice 64 (69) 69 53 38 29 21 (87 DNC) 274
46 SRB SRB381 Nikola Cirilovic JKVojvodina (87 DNC) 35 25 27 37 (87 DNC) 87 DNC 87 DNC 298
47 SVK SVK17 Alex Malina YCSlovan 34 9 22 (87 DNC) 61 (87 DNC) 87 DNC 87 DNC 300
48 SVK SVK986 Jakub Orsula YCLimar 46 41 30 44 59 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 307
49 SRB SRB 38 Strahinja Simic JKVojvodina (87 DSQ) 30 31 25 48 (87 DNC) 87 DNC 87 DNC 308
50 SVK CZE311 Jan Hala YCTatran Bratislava 37 40 50 20 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 87 DNC 321
51 SRB SRB503 Petra Buljovcic Reful 63 34 46 48 55 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 333
52 SRB SRB69 Andrea Kostic JKZemun 47 58 54 46 41 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 333
53 SRB SRB4 Aleksa Kovacev JKVojvodina (87 DSQ) 47 45 49 29 (87 DNC) 87 DNC 87 DNC 344
54 SRB SRB98 Lena Pleli JKZemun 43 46 66 54 50 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 346
55 SRB HUN 1285 Kristina Gera SCPalic 54 61 44 64 46 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 356
56 SRB SRB48 Sofija Grujin JKVojvodina 49 50 59 56 67 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 368
57 SRB SRB88 Aleksa Sretenovic JKVojvodina 60 59 49 58 58 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 371
58 CZE CZE811 Marketa Stepankova TJ Delfin (87 DNC) 42 72 30 65 (87 DNC) 87 DNC 87 DNC 383
59 SVK SVK700 Barbora Kocanova YCLimar 50 44 (87 BFD) 60 56 (87 DNC) 87 DNC 87 DNC 384
60 SRB KEN110 Milutin Ilic BKMETALAC 44 55 (87 BFD) 63 51 (87 DNC) 87 DNC 87 DNC 387
61 SRB 55 Milica Milovic BKMETALAC 55 70 63 62 52 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 389
62 SRB HUN 2841 Nikol Nemeth SCPalic 51 76 61 67 53 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 395
63 SVK SVK13142 Viktor Mika YCLimar (87 DSQ) 60 55 50 57 (87 DNC) 87 DNC 87 DNC 396
64 SRB SRB401 Nadja Vujosevic NCP 52 62 73 69 54 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 397
65 SRB SRB209 Jovan Mali JKVojvodina 57 (87 DSQ) 43 77 47 (87 DNC) 87 DNC 87 DNC 398
66 SRB SRB1171 Veljko Ljubojevic NCP 65 63 65 59 62 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 401
67 SRB SRB 18 Luka Sretenovic JKVojvodina 58 66 58 75 64 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 408
68 SRB SCG114 Damjan Sijan NCP 72 48 68 68 66 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 409
69 SVK SVK 31 Richard Franek YCLimar 56 71 60 51 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 87 DNC 412
70 SRB SRB 6784 Nikola Stojic JKVojvodina 48 56 75 61 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 87 DNC 414
71 SRB SRB425 Medun Arsovic NCP 73 67 53 70 69 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 419
72 SRB SRB481 Luka Trivic NCP 61 79 77 55 63 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 422
73 SRB SRB 2 Vuk Vrhovac JKVojvodina (87 DNC) 51 76 35 (87 DNC) 87 DNC 87 DNC 87 DNC 423
74 SRB SRB bb Masa Erakovic JKZemun 70 68 78 66 60 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 429
75 SVK SVK541 Oliver Brestovsky YCLimar 62 64 57 74 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 87 DNC 431
76 SRB SRB104 Matea Pecanac JKGemax 71 57 74 72 72 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 433
77 SRB SRB881 Petra Nemeth SCPalic 53 78 64 71 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 87 DNC 440
78 RUS RUS 218 Konstantin Sigachev Zeleniy Mys 67 65 71 79 73 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 442
79 RUS RUS 220 Aleksandra Krivoshapka Zeleniy Mys 69 77 79 57 74 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 443
80 SRB SRB107 Milos Milutinovic JKGemax 68 73 81 65 71 (87 DNC) (87 DNC) 87 DNC 445
81 SRB SCG106 Luka Erakovic JKZemun 66 (87 DSQ) (87 DSQ) 73 70 87 DNC 87 DNC 87 DNC 470
82 SRB SRB666 Ognjen Kerekes JKGemax (87 RET) 72 70 (87 RET) 68 87 DNC 87 DNC 87 DNC 471
83 SRB SRB416 Luka Vukasinovic NCP 74 (87 DNC) 80 78 (87 DNC) 87 DNC 87 DNC 87 DNC 493
84 SVK SVK12905 Valeria Kocanova YCLimar (87 DNC) (87 DNC) 67 87 DNC 87 DNC 87 DNC 87 DNC 87 DNC 502
85 SRB SRB60 Mina Maras JKZemun (87 DNF) (87 DNC) 87 DNC 76 87 DNC 87 DNC 87 DNC 87 DNC 511
86 SRB SRB64 Andrija Maras JKZemun (87 DNF) (87 DNC) 87 DSQ 87 DSQ 87 DNC 87 DNC 87 DNC 87 DNC 522
 

KAMERA LIVE

Joomla Templates by Joomlashack