Home
 
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Super Cup Viganj Open, Formula & Slalom WS PDF Štampa El. pošta

Prvog dana je bio odličan vetar i 4 uspešne trke su vožene, dok drugi dan je protekao u bezvetrici, ali zato 3. i 4. dana vetar od 20 -30 čvorova omogućio je osim Formule vožnju i Slalom trka. Rezultati u nastavku!

 

Finalni rezultati FORMULA & SLALOM

St. Pete Scorer
24 srp., '10 PŠD PELIŠKA JEDRA & KŠMR BOFOR Viganj 19:16:10
OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE FORMULA WINDSURFING
19. - 24.07.2010.
All Boats
Series Summary, Preliminary
Pl Sail # Skipper From Tot 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 CRO751 Luka Mratovic JK MORNAR Split 12 (3) (3) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (DNF)
2 SLO5 Stojan Vidakovic Slovenia 34 1 1 2 2 3 2 (DNF) 2 5 5 (7) 6 3 2 (7)
3 CZE130 Karel Lavicky Czech Republic 41 2 (6) 3 3 5 4 5 (6) 3 2 2 5 (8) 5 2
4 CRO7 Oliver Biljman JK HISTRIA Umag 42 5 4 4 4 2 (7) 2 5 2 3 3 (7) 5 3 (8)
5 CRO96 Ante Berlengi KJD SPLIT Split 48 4 5 (6) 5 (9) 5 (9) 4 6 4 4 2 2 4 3
6 CZE78 Jan Skrepek Czech Republic 48 (9) 2 5 (10) 4 3 4 3 4 6 6 3 4 (9) 4
7 CZE3 Honzik Rott Czech Republic 107 6 11 8 (DNF) 12 13 7 7 13 8 (17) 4 9 (14) 9
8 CZE1 Milan Kir Czech Republic 107 7 9 17 (24) 10 8 10 (DNF) 15 7 5 (28) 12 6 1
9 CZE177 Lukas Neumann Czech Republic 109 10 7 7 (12) 6 12 (16) 8 10 10 9 (16) 7 12 11
10 CZE17 Patrik Hrdina Czech Republic 120 11 13 9 6 8 10 (14) (14) 9 11 11 11 11 10 (16)
11 CZE777 Jakub Zima Czech Republic 120 8 14 10 11 (21) (17) 15 9 (16) 9 10 9 6 7 12
12 LTU76 Gediminas Gresevicius Lithuania 134 14 8 15 9 15 9 6 15 7 (16) 15 8 (19) 13 (17)
13 CZE4 Martin Sladky Czech Republic 135 (24) (19) 16 16 13 6 3 (17) 12 14 8 10 15 8 14
14 HUN5 Akos Molnar Hungary 153 (19) 17 11 15 14 11 (19) 11 11 13 13 14 10 (DNF) 13
15 CZE73 Jan Stepanek Czech Republic 191 17 (28) 18 18 20 (22) 13 12 14 (22) 14 19 16 15 15
16 CZE119 Jakub Jelinek Czech Republic 198 (23) 21 14 7 19 21 8 10 19 (30) 20 17 22 20 (24)
17 CZE116 Pavel Netik Czech Republic 199 20 (22) 21 17 (22) 16 18 18 (22) 20 16 20 17 11 5
18 CZE333 Filip Myska Czech Republic 206 13 15 (27) 21 18 19 (27) 19 25 12 22 (DNF) 20 16 6
19 SVK1 Branislav Divinec Slovakia 214 22 25 (DNF) 14 17 15 12 16 (33) 19 19 12 (27) 24 19
20 CZE76 Marek Raska Czech Republic 218 16 23 25 (DNF) (DNF) 14 (OCS) 13 8 21 12 13 14 DNF 10
21 CRO401 Enrico Marotti DSNM VOLOSKO Opatija 225 15 (29) 20 26 11 18 17 20 18 18 26 (29) 18 (DNF) 18
22 ITA5 Luiciano Treggiari Italy 242 27 12 22 19 7 20 11 (DNF) 17 15 21 22 (DNF) (DNF) DNF
23 SVK35 Roman Malik Slovakia 261 21 (26) 23 25 25 25 (26) 21 20 17 18 18 23 25 (DNF)
24 CRO976 Danijel Miletic JK HISTRIA Umag 275 28 16 (30) 29 23 (DNF) 20 22 21 25 23 25 (DNF) 22 21
25 CRO10 Vido Jeramaz KJD JADRIJA Sibenik 289 25 (30) 24 27 26 (DNF) (28) 24 26 26 24 26 21 18 22
26 CZE34 Karel Louzek Czech Republic 294 (32) 24 26 20 24 24 22 (DNF) 24 28 27 24 28 23 (DNF)
27 AUS1 Tibor Ferenczy Australia 298 30 34 29 22 (DNF) 23 23 (DNS) 23 24 25 15 24 26 (DNF)
28 SRB111 Lehel Nemeth Srbija 307 (36) (32) 28 23 28 29 25 27 28 31 (32) 21 25 19 23
29 CR025 Hrvoje Cipcic - Bragadin KJD ZAGREB Zagreb 363 39 35 34 (DNF) 35 32 (DNF) (DNF) 31 23 29 DNF 13 17 26
30 SRB557 Zivojin Jovanovic Srbija 373 35 37 (DNF) 30 29 26 29 25 29 29 28 27 (DNF) (DNF) DNF
31 CZE1111 Radek Mika Czech Republic 379 (40) (41) 36 32 34 30 30 26 34 36 34 31 29 27 (DNF)
32 CZE11 Tomas Altmann Czech Republic 394 33 31 31 (DNF) (DNF) (DNF) DNF DNF 27 27 31 OCS 26 21 20
33 CZE14 Lokas Koblasa Czech Republic 397 38 36 (DNF) (DNF) 33 28 24 23 32 32 30 23 (DNF) DNF DNF
34 SRB101 Zoran Gajic Srbija 415 37 38 35 33 32 31 33 28 30 34 35 (DNF) (DNF) (DNF) DNF
35 CZE88 Filip Novotny Czech Republic 423 34 39 33 (DNF) 30 33 34 29 38 37 37 30 (DNF) (DNF) DNF
36 SLO37 Spela Puh Slovenia 425 41 43 39 (DNF) 36 34 (OCS) (DNF) 40 38 39 32 30 28 25
37 CZE12 Ivo Divis Czech Republic 430 29 27 19 13 27 (DNF) 21 (DNF) (DNF) DNF DNF DNF DNF DNF DNF
38 CZE5 Pavel Kudlacek Czech Republic 450 18 20 12 8 (DNF) (DNF) (DNF) DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
39 SRB3 Djula Keseg Srbia 450 31 (DNF) (DNF) (DNF) 31 27 32 30 37 33 33 DNF DNF DNF DNF
40 CZE7 Martin Toth Czech Republic 455 12 10 13 28 (DNF) (DNF) (DNF) DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
41 CRO72 Marko Petkovic KJD JADRIJA Sibenik 491 43 42 40 36 38 35 (DNF) (DNS) 39 35 36 (DNF) DNF DNF DNF
42 HUN107 Balazs Petroczy Hungary 506 42 (DNF) 37 34 39 36 (DNF) (DNF) 35 DNF 38 DNF DNF DNF DNF
43 CZE21 Michal Divis Czech Republic 514 26 33 32 31 (DNF) (DNF) (DNF) DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
44 HUN224 Csaba Kis Srbija 519 (DNF) (DNF) (DNF) DNF 37 DNF 31 32 36 DNF 40 DNF DNF DNF DNF
45 AUT200 Walter Dieter Austria 524 (DNF) 18 (DNF) (DNF) 16 DNF DSQ DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
46 CRO98 Teo Marinovic KJD JADRIJA Sibenik 554 (DNF) 40 38 35 (DNF) (DNF) DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
47 SVK69 Robert Varady Slovakia 570 (DNF) (DNF) (DNF) DNF DNF DNF DNF 31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
48 AUT206 Reiner Moritz Austria 579 (DNF) (DNF) (DNF) DNF 40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
R.C.Chair: Drazen Zdelarec, IRO
Jury Chair: Harold Matasic
Scorekeeper: Petra Cerovac

 

 

SLALOM

1 CRO401 Enrico Marotti DSNM VOLOSKO Opatija 1 1
2 SLO5 Stojan Vidakovic Slovenia 2 2
3 CZE78 Jan Skrepek Czech Republic 3 3
4 CRO96 Ante Berlengi KJD SPLIT Split 4 4
5 CRO751 Luka Mratovic JK MORNAR Split 5 5
6 CZE3 Hanzik Rott Czech Republic 6 6
7 CZE130 Karel Lavicky Czech Republic 7 7
8 CZE17 Patrik Hrdina Czech Republic 8 8
9 CZE177 Lukas Neumann Czech Republic 9 9
10 CZE76 Marek Raska Czech Republic 10 10
11 CZE4 Martin Sladky Czech Republic 11 11
12 CRO10 Vido Jeramaz KJD JADRIJA Sibenik 12 12
13 CZE777 Jakub Zima Czech Republic 13 13
14 CRO25 Hrvoje Cipcic - Bragadin KJD ZAGREB Zagreb 14 14
15 CRO72 Marko Petkovic KJD JADRIJA SIbenik 15 15
16 CZE116 Pavel Netik Czech Republic 16 16
17 CZE333 Filip Myska Czech Republic 17 17
18 AUT35 Thomas Pruckner Austria 18 18
19 AUS1 Tibor Ferenczy Australia 19 19
20 CRO172 Mark - Anton Galcevic KJD SPLIT Split 20 20
21 CZE119 Jakub Jelinek Czech Republic 21 21
22 CZE178 Michael Kvasnovsky Czech Republic 22 22
23 CZE73 Jan Stepanek Czech Republic 23 23
24 HUN5 Akos Molnar Hungary 24 24
25 CRO20 Ivancic Lisicic JK SV. IVAN Kastel Luksic 25 25
26 CRO1221 Petar Blazevic JK ZENTA Split 26 26
27 SLOX1 Juta Oslak Kranjc WOMEN Slovenia 27 27
28 CZE2222 Marek Holy Czech Republic 28 28
29 CRO98 Teo Marinovic KJD JADRIJA Sibenik 29 29
30 CZE11 Tomas Altmann Czech Republic 30 30
31 CZE761 Jiri Slechta Czech Republic 31 31
32 SVK1 Branislav Divinec Slovakia 50\DNS 50T
32 CZE5 Pavel Kudlacek Czech Republic 50\DNS 50T
32 SRB111 Lehel Nemeth Srbija 50\DNS 50T
32 AUT206 Moritz Reiner Austria 50\DNS 50T
32 CRO17 Frane Rajcic KJD JADRIJA Sibenik 50\DNS 50T
32 AUT200 Dieter Walter Austria 50\DNS 50T
32 CRO6148 Perica Pecotic KSMTK BOFOR Viganj 50\DNS 50T
32 CZE1 Milan Kir Czech Republic 50\DNS 50T
32 CZE7 Martin Toth Czech Republic 50\DNS 50T
32 CZE1111 Radek Mika Czech Republic 50\DNS 50T
32 CRO802 Mateo Opacak KJD TRI STRIJELE Zagreb 50\DNS 50T
32 CZE12 Ivo Divis Czech Republic 50\DNS 50T
32 CZE34 Karel Louzek Czech Republic 50\DNS 50T
32 ITA5 Luiciano Treggiari Italy 50\DNS 50T
32 LTU76 Gediminas Gresevicius Lithuania 50\DNS 50T
32 CROX2 Ivan Delmic KJD JADRIJA Sibenik 50\DNS 50T
32 CRO393 Filip Regvat - Vic KJD TRI STRIJELE Zagreb 50\DNS 50T
32 CRO2218 Ivan Farac KJD TRI STRIJELE Zagreb 50\DNS 50T
R.C.Chair: Drazen Zdelarec, IRO
Jury Chair: Harold Matasic
Scorekeeper: Petra Cerovac

 

KAMERA LIVE

Joomla Templates by Joomlashack