Home
 
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Rezultati - Državno prv.65. Prvomajska Regata PDF Štampa El. pošta

Finalni rezultati nakon 4 uspešne trke i jedne celodnevne, dosadne kiše.

470 Class

Rank

Class

SailNo

Helm

Crew

Club

R1

R2

R3

R4

Nett

1

470

SRB29

Andjelija Milosavljevic

Milena Milosavljevic

JK.Z.Radosavljevic

(2)

2

1

1

4

2

470

Srb 4

Vjekoslav Futo

Stevan Sedlak

JK Palic

1

1

2

(3)

4

3

470

SRB85

Dejan Antic

Nikola Franolic

JK Zemun

(3)

3

3

2

8

4

470

SRB911

Nikola Mojic

Bogdan Markovic

JK Vojvodina

(4)

4

4

4

12

5

470

8

Branko Pilic

Dejan Rafinger

JK Panonija 1975

(6)

5

5

5

15

6

470

SRB6

Vladimir Marsalkin

Nenad Potocan

JK Panonija 1975

5

(6)

6

6

17


Finn Class

Rank

Class

SailNo

Helm

Club

R1

R2

R3

R4

Nett

1

Finn

SRB7

Milan Djordjevic

JK Gemax

1

1

(2)

1

3

2

Finn

Srb 10

Ladislav Polacek

JK Palic

(3)

2

1

2

5

3

Finn

SRB6

Vojislav Kovacev

JK Zemun

2

(3)

3

3

8

4

Finn

4

Igor Ujvari

JK Palic

(4)

4

4

4

12


Laser 4.7 Class

Rank

Class

SailNo

Helm

Club

R1

R2

R3

R4

Nett

1

Laser 4.7

198821

Luka Tosic

JK Gemax

1

1

3

(15 DSQ)

5

2

Laser 4.7

SRB193554

Mihajlo Milosavljevic

JK.Z.Radosavljevic

3

5

1

(8)

9

3

Laser 4.7

SRB25

Balint Firstner

JK Palic

2

6

(7)

2

10

4

Laser 4.7

138839

Tara Tosic

JK Gemax

(5)

3

4

3

10

5

Laser 4.7

186845

Nikola Djordjevic

JK Zemun

6

4

(12)

1

11

6

Laser 4.7

Srb 173307

Ognjen Mladenovic

AJK Beograd

4

2

6

(9)

12

7

Laser 4.7

160418

Luka Erac

JK Gemax

8

(12)

5

6

19

8

Laser 4.7

Srb 198933

Neven Nikolic

AJK Beograd

(15 DNC)

15 DNC

2

4

21

9

Laser 4.7

184196

Milos Slavic

JK Palic

7

(9)

9

5

21

10

Laser 4.7

165265

Ksenija Joksimovic

JK Zemun

9

11

8

(12)

28

11

Laser 4.7

37059

Dunja Ilic

JK Vojvodina

10

10

(11)

10

30

12

Laser 4.7

SCG175616

Pavle Djordjevic

JK Zemun

12

8

(13)

11

31

13

Laser 4.7

160418

Jovan Stosic

JK Zemun

(15 DNC)

15 DNC

10

7

32

14

Laser 4.7

Srb 175616

Irena Kosor

AJK Beograd

11

7

(15 DNC)

15 DNC

33

Laser Radijal Class

Rank

Class

SailNo

Helm

Club

R1

R2

R3

R4

Nett

1

Laser Radijal

SRB193547

Matija Lagator

JK Povetarac

3

1

(4)

1

5

2

Laser Radijal

Srb 189438

Milica Dukic

AJK Beograd

1

(3)

2

2

5

3

Laser Radijal

Srb 180639

Maja Knezevic

AJK Beograd

2

(4)

1

3

6

4

Laser Radijal

BB

Luka Minic

JK Gemax

4

(6)

3

4

11

5

Laser Radijal

174488

Anamarija Mojasevic

JK Zemun

(5)

2

5

5

12

6

Laser Radijal

SCG161116

Tijana Vasiljevic

JK Panonija 1975

(6)

5

6

6

17

7

Laser Radijal

133383

Nikola Rnjak

JK Zemun

(7)

7

7

7

21


Laser S Class

Rank

Class

SailNo

Helm

Club

R1

R2

R3

R4

Nett

1

Laser S

Srb 189439

Dani Stanisic

AJK Beograd

(1)

1

1

1

3

2

Laser S

180638

Nikola Marjanovic

JK Gemax

2

2

(4)

2

6

3

Laser S

Srb 190716

Ivan Knezevic

AJK Beograd

(3)

3

3

3

9

4

Laser S

Srb 189439

Armen Djordjevic

AJK Beograd

4

(5)

2

4

10

5

Laser S

SRB025

Emil Bob

JK Vojvodina

5

4

(6 DNC)

6 DNC

15


Optimist Class

Rank

Class

SailNo

Helm

AgeGroup

Club

R1

R2

R3

R4

Nett

1

Optimist

Srb 155

Ivona Kosor

1998

AJK Beograd

(5)

1

5

1

7

2

Optimist

SRB107

Miljan Puletic

1997

JK Gemax

2

2

(11)

3

7

3

Optimist

SRB171

Lena Puletic

1999

JK Gemax

1

(15)

2

6

9

4

Optimist

Srb 7177

Marko Petkovic

2001

AJK Beograd

3

7

1

(16)

11

5

Optimist

SRB501

Larisa Buljovcic

1996

JK.Z.Radosavljevic

7

(8)

4

2

13

6

Optimist

SRB89

Stela Buljovcic

1998

JK.Z.Radosavljevic

4

(12)

3

10

17

7

Optimist

102

Tara Zivkovic

1997

JK Gemax

6

6

6

(8)

18

8

Optimist

Srb 153

Ana Ignjatijevic

1998

AJK Beograd

(17)

3

7

11

21

9

Optimist

SRB26

Nadja Stanikic

2000

JK Vojvodina

(13)

9

9

9

27

10

Optimist

70

Andjela Pavic

1998

JK Zemun

10

(26)

15

4

29

11

Optimist

SRB182

Jovana Ilic

1997

JK Vojvodina

9

(17)

8

12

29

12

Optimist

Srb 5885

Aleksandar Petkovic

1997

AJK Beograd

(14)

4

12

14

30

13

Optimist

SRB104

Lazar Kosic

1998

JK Gemax

(16)

5

13

13

31

14

Optimist

SRB69

Luka Markovic

1998

JK Zemun

(20)

16

10

7

33

15

Optimist

3

Vuk Simic

2000

JK Vojvodina

15

(25)

14

5

34

16

Optimist

SRB410

Olga Mladenovic

2000

JK Povetarac

(19)

11

16

15

42

17

Optimist

316

Sanja Dobricki

1996

JK Palic

11

13

(25)

19

43

18

Optimist

SRB184

Isidora Puletic

1998

JK Gemax

8

(22)

17

20

45

19

Optimist

Srb 549

Ilija Nikolic

2000

AJK Beograd

21

14

(23)

22

57

20

Optimist

SRB112

Makarije Jaksic

2000

JK.Z.Radosavljevic

23

(28)

18

18

59

21

Optimist

Srb 54

Aleksandar Jovanovic

2000

AJK Beograd

22

18

19

(26)

59

22

Optimist

SRB401

Lena Zunic

1999

JK Povetarac

18

23

21

(28)

62

23

Optimist

ITA7

Uros Djerman

2000

JK Vojvodina

(28)

21

22

23

66

24

Optimist

88

Ivan Kis

1997

JK Palic

12

10

(45 RAF)

45 DNF

67

25

Optimist

Srb 5

Ivan Putinik

1998

AJK Beograd

(31)

19

24

24

67

26

Optimist

SRB23

Predrag Jovic

1998

JK Panonija 1975

26

(30)

26

21

73

27

Optimist

SRB509

Katarina Radivojevic

1998

JK Gemax

29

(33)

20

25

74

28

Optimist

SRB118

Maja Fundukovic

2000

JK Gemax

30

20

(36)

29

79

29

Optimist

YUG12

Sofija Dobricki

1999

JK Palic

24

27

28

(31)

79

30

Optimist

SRB189

Milana Fundukovic

1997

JK Gemax

27

24

(30)

30

81

31

Optimist

SRB414

Luka Sarenac

2001

JK Povetarac

34

(37)

31

17

82

32

Optimist

ITA 4749

Luka Rakic

2000

BK Metalac

33

29

(45 DNC)

27

89

33

Optimist

SRB511

Milos Ilic

1997

BK Metalac

35

(45 DNC)

27

32

94

34

Optimist

SCG109

Margareta Tosic

1997

JK Gemax

32

31

(35)

33

96

35

Optimist

SRB421

Nikola Mladenovic

2003

JK Povetarac

(37)

35

32

34

101

36

Optimist

SLO65

Mila Ilic

2001

JK Vojvodina

25

32

(45 DNC)

45 DNC

102

37

Optimist

SRB415

Matija Sarenac

2001

JK Povetarac

(45 OCS)

39

29

35

103

38

Optimist

507

Nikola Cirilovic

2002

JK Vojvodina

36

38

33

(45 DNC)

107

39

Optimist

SRB28

Konstantin Grujin

2001

JK Vojvodina

(45 DNC)

34

34

45 DNC

113

40

Optimist

SRB20

Tanja Milovanovic

1998

JK Panonija 1975

(45 DNC)

45 DNC

37

36

118

41

Optimist

89

Lazar Radovanoviæ

2002

JK.Z.Radosavljevic

38

36

(45 DNC)

45 DNC

119

42

Optimist

SRB22

Jovana Jojic

1999

JK Panonija 1975

(45 DNC)

45 DNC

38

45 DNC

128

43

Optimist

SRB21

Milica Jozic

2000

JK Panonija 1975

(45 DNC)

45 DNC

45 DNC

45 DNC

135

43

Optimist

105

Elena Radojkovic

2000

JK Gemax

(45 DNC)

45 DNC

45 DNC

45 DNC

135

 

KAMERA LIVE

Joomla Templates by Joomlashack