Home
 
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
REZULTATI - Tradicionalna Prvomajska Regata PDF Štampa El. pošta

Konačni rezultati, treći dan nakon 8 uspešnih trka. Prvog dana po prejakom vetru od 16m/s vožene su 3 trke, dok sledeća 2 dana još dodatnih 5 ali po mnogo povoljnijem vetru. Iskusna sudijska trojka iz Beograda uz pomoć pomoćnih sudija sa Palić uspešno je privela kraju ovu legendarnu regatu...

 

PRVOMAJSKA REGATA 2012

PRVENSTVO SRBIJE

470 Class

Sailed: 8, Discards: 2, To count: 6, Entries: 3, Scoring system: Appendix A

Rank

Fleet

SailNo

Club

HelmName

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

Nett

1

1981

Srb 4

JK Palic

Vlekoslav Futo

1

1

1

1

(2)

(2)

1

2

7

2

1993

Srb 29

JK Zoran radosavljevic

Andjelija Milosavljevic

(4 DNS)

(4 DNC)

4 DNC

2

1

1

2

1

11

3

43

JK Panonija 1975

Branko Pilic

(4 DNS)

(4 DNC)

4 DNC

3

3

3

3

4 DNC

20



Finn Class

Sailed: 8, Discards: 2, To count: 6, Entries: 7, Scoring system: Appendix A

Rank

Fleet

SailNo

Club

HelmName

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

Nett

1

1989

SRB 110

JK Gemax

Milan Djordjevic

(1)

1

1

1

(8 DNC)

1

1

1

6

2

1992

Srb 79

JK Pobeda

Marko Brateljevic

(8 DNS)

3

3

2

(8 DNC)

2

2

2

14

3

1965

Srb 6

JK Zemun

Vojislav Kovacev

2

2

2

(3)

(3)

3

3

3

15

4

1972

8

JK Palic

Igor Ujvari

(8 DNS)

(8 DNC)

8 DNC

4

4

8 DNC

8 DNC

8 DNC

40

5

1967

Srb 11

BK Metalac

Branislav Erac

(8 DNS)

(8 DNC)

8 DNC

8 DNC

1

8 DNC

8 DNC

8 DNC

41

6

1981

Cro 110

NK Golubac

Dejan Vasiljevic

(8 DNS)

(8 DNC)

8 DNC

8 DNC

2

8 DNC

8 DNC

8 DNC

42

7

1973

Srb 179

JK Panonija 1975

Marijan Kerekes

(8 DNS)

(8 DNC)

8 DNC

8 DNC

8 DNC

8 DNC

8 DNC

8 DNC

48



Laser 4.7 Class

Sailed: 8, Discards: 2, To count: 6, Entries: 15, Scoring system: Appendix A

Rank

Fleet

SailNo

Club

HelmName

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

Nett

1

1996

Srb 25

JK Palic

Balint Furstner

3

3

(4)

1

1

(10)

3

1

12

2

1998

201670

JK Gemax

Lazar kosic

1

2

2

(16 OCS)

(3)

3

1

3

12

3

1996

1

JK Zemun

Ksenija Joksimovic

(5)

5

3

2

2

2

(6)

2

16

4

1995

Srb 193617

JK Zemun

Nikola Djordjevic

2

1

1

6

4

4

(16 DNC)

(16 DNC)

18

5

1997

160418

JK Gemax

Luka Erac

4

4

7

(16 DSQ)

7

6

5

(9)

33

6

1995

37059

JK Vojvodina

Dunja Ilic

7

6

6

(9)

(11)

8

2

5

34

7

1997

164984

JK Gemax

Jovana Ilic

(8)

7

(10)

7

5

7

8

4

38

8

1997

777

JK Pobeda

Pavle Djordjevic

6

8

5

5

(12)

(12)

7

11

42

9

1996

Srb 184196

JK Palic

Sanja Dobricki

(16 DNC)

(16 DNC)

16 DNC

3

8

5

4

7

43

10

1997

Srb 173307

AJK Beograd

Aleksandar Petkovic

(16 DNC)

(16 DNC)

16 DNC

8

10

1

9

6

50

11

1997

180053

BK Metalac

Margareta Tosic

9

9

9

(11)

(13)

11

10

10

58

12

1996

Srb 311

JK Reful

Larisa Buljovcic

(16 DNC)

10

8

10

9

(16 DNC)

16 DNC

8

61

13

1996

Srb 175616

AJK Beograd

Irena Kosor

(16 DNC)

(16 DNC)

16 DNC

4

6

9

11

16 DNC

62

14

1995

BB

JK Panonija 1975

Ivana Milenkovic

(16 DNC)

(16 DNC)

16 DNC

16 DNC

16 DNC

13

16 DNC

16 DNC

93

15

1995

BB

JK Reful

Milica Obrenovic

(16 DNC)

(16 DNC)

16 DNC

16 DNC

16 DNC

14

16 DNC

16 DNC

94



Laser R Class

Sailed: 8, Discards: 2, To count: 6, Entries: 5, Scoring system: Appendix A

Rank

Fleet

SailNo

Club

HelmName

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

Nett

1

1988

Srb 189438

AJK Beograd

Milica Dukic

(1)

1

1

1

1

1

1

(2)

6

2

1991

Srb 180639

AJK Beograd

Maja Knezevic

(3)

(4)

2

3

3

2

2

1

13

3

1994

180638

JK Gemax

Luka Minic

(4)

3

3

2

2

(5)

4

3

17

4

1994

Srb 174488

JK Zemun

Ana Marija Mojasevic

2

2

4

(5)

(5)

4

5

5

22

5

1994

Srb 198933

AJK Beograd

Neven Nikolic

(5)

(5)

5

4

4

3

3

4

23



Laser S Class

Sailed: 8, Discards: 2, To count: 6, Entries: 4, Scoring system: Appendix A

Rank

Fleet

SailNo

Club

HelmName

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

Nett

1

1992

180638

JK Gemax

Nikola Marjanovic

(5 DNS)

1

1

(5 DNC)

2

1

1

1

7

2

1988

Srb 190716

AJK Beograd

Ivan Knezevic

(5 DNS)

(2)

2

1

1

2

2

2

10

3

1994

152393

JK Zemun

Nikola Rnjak

(5 DNS)

(3)

3

3

3

3

3

3

18

4

1987

Srb 025

JK Vojvodina

Emil Bob

1

(5 DNC)

(5 DNC)

2

4

5 DNC

5 DNC

5 DNC

22



Optimist Class

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 53, Scoring system: Appendix A

Rank

Fleet

SailNo

Club

HelmName

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

Nett

1

1998

Srb 155

AJK Beograd

Ivona Kosor

2

1

1

1

3

(5)

1

9

2

1999

Srb 171

JK Gemax

Lena Puletic

3

3

2

2

4

(8)

3

17

3

1997

Srb 102

JK Gemax

Tara Zivkovic

1

2

3

5

2

(16)

14

27

4

2000

Srb 34

JK Gemax

Nadja Stanikic

(16)

6

4

12

8

1

2

33

5

1998

Srb 187

JK Gemax

Isidora Puletic

6

7

6

4

6

6

(21)

35

6

1998

Srb 153

AJK Beograd

Ana Ignjatijevic

5

4

10

(11)

5

3

9

36

7

2001

srb 7177

AJK Beograd

Marko Petkovic

12

(15)

12

6

1

2

4

37

8

1998

Srb 505

JK Reful

Stela Buljovcic

11

5

8

7

9

(12)

7

47

9

2000

Srb 182

JK Gemax

Maja Fundukovic

7

8

13

17

10

7

(23)

62

10

1997

Srb 107

JK Gemax

Miljan Puletic

4

14

5

16

(29)

18

8

65

11

1998

Srb 501

JK Panonija 1975

Predrad Jovic

14

10

9

(19)

7

9

19

68

12

1999

Srb 64

JK Zemun

Milutin Petkovic

10

11

15

(23)

11

19

5

71

13

1998

Srb 69

JK Zemun

Luka Markovic

8

9

18

15

21

4

(54 DSQ)

75

14

2000

Srb 54

AJK Beograd

Aleksandar Jovanovic

9

13

20

9

(24)

15

11

77

15

2000

3

JK Vojvodina

Vuk Simic

18

12

19

(24)

13

14

15

91

16

2000

410

NK Palilula

Olga Mladenovic

(24)

18

14

14

15

17

13

91

17

2002

Srb 88

JK Palic

Kristina Boja

(54 DNS)

21

11

3

14

20

28

97

18

1999

BB

JK Zemun

Petar Bojovic

20

17

16

(31)

16

23

12

104

19

1999

401

NK Palilula

Lena Zunic

17

20

23

13

18

(24)

17

108

20

1999

Yug 12

JK Palic

Sofija Dobricki

19

(54 DNC)

21

8

17

22

25

112

21

1998

srb 549

AJK Beograd

Ivan Putnik

22

22

31

20

30

(33)

10

135

22

1997

KEN 110

BK Metalac

Milos Ilic

13

19

26

(30)

28

27

22

135

23

2000

Ita 7

JK Vojvodina

Uros Djerman

21

23

22

(27)

26

26

18

136

24

2001

Srb 3

JK Gemax

Mila Ilic

(54 DNS)

54 DNC

24

18

22

28

6

152

25

2000

Srb 1

JK Gemax

Dimitrije Bojic

(54 DNC)

54 DNC

7

22

32

10

29

154

26

1998

1

JK Palic

Marcel Nemeth

(54 DNC)

54 DNC

54 DNC

10

12

11

16

157

27

2000

Srb 12

JK Zoran Radosavljevic

Makarije Jaksic

15

16

29

(54 DNC)

25

39

34

158

28

1998

Srb 1112

JK Zemun

Ana Markovic

(54 DNC)

54 DNC

28

25

20

13

24

164

29

1998

Srb 65

JK Zemun

Miljana Zekovic

25

(54 DNC)

30

28

33

30

26

172

30

1998

Srb 23

JK Panonija 1975

Tanja Milovanovic

23

(54 DNC)

32

32

23

31

37

178

31

2001

414

NK Palilula

Luka Sarenac

(54 DNC)

54 DNC

27

21

40

21

20

183

32

2001

415

NK Palilula

Matija Sarenac

(54 DNC)

54 DNC

25

26

19

41

30

195

33

1999

HUN 511

JK Panonija 1975

Marijana Vajarevic

(54 DNC)

54 DNC

17

33

35

29

33

201

34

1999

Srb 6

JK Zemun

Lazar Ozegovic

26

(54 DNC)

34

34

44

36

41

215

35

2002

Srb 50

AJK Beograd

Marina Jovanovic

(54 DNC)

54 DNC

44

29

27

34

38

226

36

1999

Srb 103

JK Gemax

Filip Popovic

(54 DNC)

54 DNC

37

38

34

38

31

232

37

2003

421

NK Palilula

Nikola Mladenovic

(54 DNC)

54 DNC

33

40

37

35

35

234

38

2002

Srb 18

JK Vojvodina

Nikola Cirilovic

(54 DNC)

54 DNC

41

46

54 DNC

25

27

247

39

2001

74

NK Palilula

Relja Riznic

(54 DNC)

54 DNC

43

44

39

32

36

248

40

2002

100

NK Palilula

Ogjen Banjac

(54 DNC)

54 DNC

39

36

38

43

39

249

41

2001

Srb 68

JK Zemun

Mateja Andtic

(54 DNC)

54 DNC

36

35

36

40

54 DNC

255

42

2001

Srb BB

JK Vojvodina

Konstantin Grujin

(54 DNC)

54 DNC

42

47

54 DNC

37

32

266

43

1999

118

NK Palilula

Relja Marinkovic

(54 DNC)

54 DNC

38

37

31

54 DNC

54 DNC

268

44

1999

Srb 22

JK Panonija 1975

Jovana Jojic

(54 DNC)

54 DNC

45

39

42

42

47

269

45

1999

Srb 21

JK Panonija 1975

Nikola Dimirtrijevic

(54 DNC)

54 DNC

40

41

43

54 DNC

42

274

46

1998

Srb 67

JK Zemun

Natalija Pantic

(54 DNS)

54 DNC

47

43

41

45

44

274

47

2000

YUG 212

JK Panonija 1975

Milica Jozic

(54 DNC)

54 DNC

35

45

54 DNC

47

45

280

48

2001

186

NK Palilula

Matija Marinkovic

(54 DNC)

54 DNC

46

42

46

46

46

280

49

2001

Srb 184

JK Gemax

Anastasija Djukic

(54 DNC)

54 DNC

54 DNC

54 DNC

45

44

43

294

50

2000

108

NK Palilula

Petar Radenkovic Zivkovic

(54 DNC)

54 DNC

54 DNC

54 DNC

54 DNC

54 DNC

40

310

51

2005

66

NK Palilula

Damjan Sijan

(54 DNS)

54 DNC

54 DNC

48

54 DNC

54 DNC

54 DNC

318

52

2003

Srb 134

JK Vojvodina

Jovan Mali

(54 DNC)

54 DNC

54 DNC

54 DNC

54 DNC

54 DNC

54 DNC

324

52

2003

Srb 5593

JK Vojvodina

Milica Slovic

(54 DNC)

54 DNC

54 DNC

54 DNC

54 DNC

54 DNC

54 DNC

324



Sailwave Scoring Software 2.02 build 5
www.sailwave.com

 

KAMERA LIVE

Joomla Templates by Joomlashack