Home
 
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Rezultati Finalni - Berbanski Dani 2012 PDF Štampa El. pošta

Po srednjim i jakim severozapadnim vetrom prvi dan su vožene 3 trke, dok drugog dana vožene su 4 uspešne trke pod istim uslovima kao dan ranije. Učestvovalo je pedesetak takmičara iz 6 klubova Srbije i Vojvodine...

Osvojene medalje JK Palića:

Klasa Optimist Boja Kristina srebro i bronza

Klasa Laser 4.7 Firstner Balint srebro

Klasa Finn Tihomir Zakić zlato, Igor Ujvari srebro, Vjekoslav Futo bronza

Berbanski Dani 2012

15-16. 09. 2012, Palić

Finn Class

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 3, Scoring system: Appendix A

Rank

SailNo

HelmName

Fleet

Club

R1

R2

R3

R4

R5

Nett

1

8

Tihomir Zakic

1980

JK Palic

(1)

1

1

1

1

4

2

81

Igor Ujvari

1972

JK Palic

2

2

2

(3)

3

9

3

10

Vjekoslav Futo

1981

JK Palic

(3)

3

3

2

2

10

Laser 4.7 Class

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 12, Scoring system: Appendix A

Rank

SailNo

HelmName

Fleet

Club

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

Nett

1

SRB 201670

Lazar Kosic

1998

JK Gemax

1

1

1

(4)

2

1

1

7

2

SRB 25

Balint Furstner

1996

JK Palic

2

2

2

1

1

(3)

3

11

3

SRB 173307

Aleksandar Petkovic

1997

AJK Beograd

3

3

6

(7)

3

2

4

21

4

SRB 160418

Dunja Ilic

1995

JK Gemax

5

4

3

3

7

(10)

7

29

5

SRB 37059

Tara Zivkovic

1997

JK Gemax

4

(10)

4

6

8

4

5

31

6

SRB 198839

Jovana Ilic

1997

JK Gemax

(13 DNC)

5

5

9

6

5

10

40

7

SRB 164964 crv crn

Margareta Tosic

1997

JK Gemax

8

7

7

8

(10)

7

6

43

8

SRB 184196

Sanja Dobricki

1996

JK Palic

9

6

(13 DNC)

5

4

9

13 DNC

46

9

SRB 175616

Irena Kosor

1996

AJK Beograd

(13 DNC)

13 DNC

13 DNC

2

5

13 DNC

2

48

10

SRB 180053

Misan Puletic

1997

JK Gemax

6

9

9

11

(13 DNC)

6

8

49

11

SRB 311

Larisa Buljovcic

1996

JK Reful

7

8

8

(10)

9

8

9

49

12

SRB 164964 crv crn pla

Luka Erac

1997

JK Gemax

(13 DNC)

13 DNC

13 DNC

13 DNC

13 DNC

13 DNC

13 DNC

78


Optimist Class

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 29, Scoring system: Appendix A

Rank

SailNo

HelmName

Fleet

Club

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

Nett

1

SRB 712

Ivona Kosor

1998

AJK Beograd

1

1

2

(5)

2

1

2

9

2

SRB 503

Stela Buljovcic

1998

JK Reful

3

2

1

1

3

(4)

4

14

3

SRB 304

Marko Petkovic

2001

AJK Beograd

4

3

4

6

1

(9)

3

21

4

SRB 48

Kristina Boja

2003

JK Palic

(5)

4

3

4

4

5

1

21

5

SRB 153

Ana Ignjatijevic

1998

AJK Beograd

2

7

(8)

8

6

2

6

31

6

SRB 154

Aleksandar Jovanovic

2000

AJK Beograd

6

5

6

2

5

7

(8)

31

7

SRB 171

Mila Ilic

2001

JK Gemax

7

8

5

3

9

3

(30 OCS)

35

8

SRB 104

Maja Funovkovic

2000

JK Gemax

(9)

6

7

7

8

6

5

39

9

SRB 129

Uros Djerman

2000

JK Vojvodina

11

10

9

(12)

7

10

7

54

10

SRB 112

Makarije Jaksic

2000

JK Zoran Radosavljevic

8

9

(30 DNC)

11

13

8

10

59

11

SRB 421

Nikola Mladenovic

2003

NK Palilula

10

12

11

10

12

(17)

13

68

12

SRB 109

Filip Popovic

1999

JK Gemax

14

17

(30 DNC)

14

11

11

12

79

13

SRB 54

Marina Jovanovic

2002

AJK Beograd

19

14

(30 DNC)

15

10

14

11

83

14

SRB 53

Ognjen Markovic

2001

AJK Beograd

17

13

12

(30 DNC)

22

13

14

91

15

SRB 2

Konstantin Grujin

2001

JK Vojvodina

13

(30 DNC)

30 DNC

16

14

12

9

94

16

SRB 425

Ognjen Banjac

2002

NK Palilula

15

15

10

20

16

19

(30 OCS)

95

17

SRB 189

Aleksandra Lomic

1999

JK Gemax

(30 DNC)

16

13

17

15

18

18

97

18

SRB 50

Kosta Aksentic

1998

AJK Beograd

20

(30 DNC)

30 DNC

18

19

15

17

119

19

SRB 381

Nikola Cirilovic

2002

JK Vojvodina

12

11

(30 DNC)

9

30 DNC

30 DNC

30 DNC

122

20

SRB 103

Ada Lomic

2001

JK Gemax

16

(30 DNC)

30 DNC

30 DNC

21

16

15

128

21

SRB 419

Reja Riznic

2001

NK Palilula

(30 DNC)

30 DNC

30 DNC

21

17

20

16

134

22

SRB 411

Stefan Yuill

2004

NK Palilula

(30 DNC)

30 DNC

30 DNC

13

18

23

30 DNC

144

23

SRB 187

Aleksandar Todorovic

2001

AJK Beograd

(30 DNC)

30 DNC

30 DNC

19

20

21

30 DNC

150

24

SRB 481

Petar Radenkovic Zivkovic

2000

NK Palilula

18

(30 DNC)

30 DNC

22

30 DNC

22

30 DNC

152

25

SRB 134

Jovan Mali

2003

JK Vojvodina

21

(30 DNC)

30 DNC

30 DNC

30 DNC

30 DNC

30 DNC

171

26

SRB 2119

Daniel Eke

1998

JK Palic

(30 DNC)

30 DNC

30 DNC

30 DNC

30 DNC

30 DNC

30 DNC

180

26

SRB 1

Marcell Nemet

1998

JK Palic

(30 DNC)

30 DNC

30 DNC

30 DNC

30 DNC

30 DNC

30 DNC

180

26

SCG 186

Damjan Sijan

2005

NK Palilula

(30 DNC)

30 DNC

30 DNC

30 DNC

30 DNC

30 DNC

30 DNC

180

26

YUG 108

Medun Arsovic

2004

NK Palilula

(30 DNC)

30 DNC

30 DNC

30 DNC

30 DNC

30 DNC

30 DNC

180

 

 

 

KAMERA LIVE

Joomla Templates by Joomlashack